Aktualności

Giełda pracy dla agencji pracy Adecco Poland Sp. z o.o. w siedzibie Filii Powiatowego Urzędu Pracy w Przedborzu

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku w dniu 30 czerwca 2016 r. (czwartek) organizuje giełdę pracy dla agencji Adecco Poland Sp. z o.o. na stanowisko pracownik produkcji do jednej z firm radomszczańskiej podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Indesit Company Polska.

Giełda odbędzie się w siedzibie Filii PUP w Przedborzu (ul. Pocztowa 30, 97-570 Przedbórz).

Praca na stanowisku pracownika produkcji odbywać się będzie na 3 zmiany i będzie polegała na montażu sprzętu przy ruchomej linii produkcyjnej. Jest więc to praca manualna. Wymagania, które muszą spełniać kandydaci do pracy to posiadanie wykształcenia min. podstawowego, zdolności manualnych oraz chęci i motywacji do pracy. Mile widziane będzie doświadczenie na produkcji.

Liczba wolnych miejsc pracy: 10

Ważne! Giełda pracy skierowana jest zarówno do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku jak i osób niezarejestrowanych, które same aktywnie poszukują pracy lub chcą zmienić swoją dotychczasową pracę.

Wszystkie osoby zarejestrowane jako osoby bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku, zainteresowane udziałem w giełdzie pracy proszone są o kontakt z doradcami klienta w PUP (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – boksy od nr 4 do 18 ) lub w Filii PUP w Przedborzu (ul. Pocztowa 30, 97-570 Przedbórz).
Osoby spoza ewidencji osób bezrobotnych proszone są natomiast o kontakt z doradcą klienta w pok. nr 8 lub pod nr (44) 683 73 56 – 58 wybierając nr wew. 31 lub 42.