Informacja o możliwości skorzystania z tłumacza języka migowego oraz pętli indukcyjnej - Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku


Informacja o możliwości skorzystania z tłumacza języka migowego oraz pętli indukcyjnej


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku informuje o możliwości skorzystania w placówce z tłumacza języka migowego oraz pętli indukcyjnej.

Jesteś osobą niesłyszącą albo słabosłyszącą - posługującą się polskim językiem migowym i chcesz skorzystać z usług Urzędu - umów się na spotkanie. Zgłoś chęć odwiedzenia nas, co najmniej na 3 dni robocze przed przyjściem, (z wyłączeniem nagłych sytuacji) na adres poczty : lora@praca.gov.pl .Napisz krótko czego wizyta będzie dotyczyć.
Na spotkaniu nasz pracownik połączy się za pośrednictwem wideorozmowy z tłumaczem języka migowego (Zielona Linia). Tłumacz będzie pośredniczył w rozmowie między Tobą a pracownikiem urzędu. Rozmowa odbywa się w czasie rzeczywistym, dlatego ważna jest wcześniejsza rezerwacja wizyty. Skorzystanie z usługi tłumacza jest bezpłatne.
 
Jeżeli podczas wizyty w Urzędzie chcesz skorzystać z pętli indukcyjnej poinformuj nas o tym. Zgłoś chęć odwiedzenia nas, co najmniej na 3 dni robocze przed przyjściem, (z wyłączeniem nagłych sytuacji) na adres poczty : lora@praca.gov.pl Napisz krótko czego wizyta będzie dotyczyć.
Pętla indukcyjna umożliwia osobom słabosłyszącym, korzystającym z aparatów słuchowych lub implantów wyposażonych w cewkę indukcyjną do prowadzenia rozmów w hałaśliwym miejscu. Z jej pomocą osoba niedosłysząca może samodzielnie załatwić sprawę w każdym wydziale, w którym będzie potrzeba porozmawiania z pracownikiem.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę